Strona Główna


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Aventoy
2013-09-12, 10:56
Oficjalne strony internetowe wykonawców muzycznych
Autor Wiadomość
dancegirl 

Dołączyła: 31 Maj 2013
Posty: 255
Skąd: Polska
  Wysłany: 2013-09-12, 09:53   Oficjalne strony internetowe wykonawców muzycznych

W tym temacie na naszym forum zamieszczane będą ( jak w tytule) adresy aktualnych oficjalnych stron internetowych wykonawców muzycznych
zajmujących się różnymi gatunkami muzyki, tworzących nie tylko w latach 80-tych oraz adresy stron fanów.
Nie będzie tu żadnych ograniczeń czasowych ;-) .


Serdecznie zapraszam do odwiedzania!



;music ;gra ;music





A


Ace Of Base http://www.aceofbase-music.de/

A-ha http://a-ha.com/

Alexia http://www.alexiaofficial.com/

Alicja Majewska http://www.alicjamajewska.com.pl/

André Rieu http://www.andrerieu.com/

Andrea Berg http://www.andrea-berg.de/music

Andrea Bocelli http://www.andreabocelli.com/en/#!/home

Andrea Rischka http://andrea-rischka.com/

Andrzej Cierniewski http://andrzejcierniewski.nexim.net/

Annie Lennox http://www.annielennox.com/

Antoine Clamaran http://www.antoineclamaran.com/

Antonello Venditti http://www.antonellovenditti.it/

Arash http://www.arash.se/

ATB http://atbinconcert.com/

A-Teens http://www.a-teens.com/

B


Baciary http://baciary.com.pl/

Backstreet Boys http://www.backstreetboys.com/splash

Bajm http://www.bajm.pl/

Bananarama http://www.bananarama.co.uk/

Barbra Streisand http://www.barbrastreisand.com/us/home

Basia Trzetrzelewska http://www.basiasongs.com/Home.html

Basshunter http://www.basshunter.se/

BB King http://www.bbking.com/

Beach Boys http://www.thebeachboys.com/

Belinda Carlisle http://www.belindacarlisle.tv/

Benny Benassi http://www.bennybenassi.com/

Berlin http://berlinpage.com/band

Beyonce http://www.beyonce.com/

Billy Joel http://www.billyjoel.com/

Billy Ocean http://www.billyocean.com/

Blue Cafe http://www.blue-cafe.pl/

Bon Jovi http://www.bonjovi.com/

Bonni Tyler http://www.bonnietyler.com/

Bruce Springsteen http://brucespringsteen.net/

Brygada Kryzys http://www.brygada-kryzys.art.pl/

Bryan Adams http://www.bryanadams.com/

Bucks Fizz http://www.bucksfizz.co.uk/

Budka Suflera http://www.budkasuflera.pl/

C


Candy Dulfer http://www.candydulfer.nl/

Captain Hollywood Project http://www.captainhollywood.de/

Cascada http://www.cascada-music.de/

C.C.Catch http://www.cccatch.de/

Celine Dion http://www.celinedion.com/ca/home

Chris De Burgh http://cdeb.com/

Chris Isaak http://www.chrisisaak.com/

Chris Norman http://www.chris-norman.co.uk/

Cliff Richard http://www.cliffrichard.org/

Corona http://www.coronadance.it/music.html

Culture Club http://www.culture-club.co.uk/


D


David Bisbal http://www.davidbisbal.com/es_ES

David Bowie http://www.davidbowie.com/

Demis Russos http://demisroussos.pro/

De Mono http://demono.pl/

Deep Purple https://www.deeppurple.com/

Depeche Mode http://www.depechemode.com/

Diana Ross http://www.dianaross.de/

Dr.Alban http://www.dralban.net/

Drupi http://www.drupi.it/

Dżem http://www.dzem.com.pl/


E


East 17 http://www.east17official.com/

Eddy Grant http://www.eddygrant.com/site/main.html

Edyta Geppert http://www.egeppert.com/

Elen Cora http://elencora.blogspot.com/

Elena Gheorghe http://elenagheorghe.ro/ro/

Eleni http://www.hellenic.pl/eleni/start_eleni.htm

Elton John http://www.eltonjohn.com/

Elvis Presley http://www.elvis.com/

Engelbert Humperdinck http://www.engelbert.com/

Enigma http://www.enigmaspace.com/

Enya http://www.enya.com/

Eric Clapton http://www.ericclapton.com/

Eros Ramazotti http://www.ramazzotti.com/

Ewa Bem http://ewabem.pl/


F


Fancy http://www.fancy-online.com/Home.html

Flo Rida http://www.officialflo.com/

Francis Goya http://www.francisgoya.com/

Frank Galan http://www.frankgalan.be/?lang=en


G


Garou http://www.garouofficiel.com/

Gazebo http://www.gazebo.info/

George Michael http://www.georgemichael.com/

Gheorghe Zamfir http://www.gheorghe-zamfir.com/

Gigi D’Agostino http://www.gigidagostino.com/

Gina T. http://www.gina-t.com/

Gipsy Kings http://www.gipsykings.com/

Gloria Estefan http://www.gloriaestefan.com/

Gloria Gaynor http://www.gloriagaynor.com/

Goombay Dance Band http://www.inetpont.hu/goombay/

Goran Karan http://www.gorankaran.hr/eng_pocetna.html

Guru Josh http://guru-josh.com/


H


Halina Benedyk http://halinabenedyk.pl/

Halina Frąckowiak http://www.halinafrackowiak.pl/

Hermes House Band http://www.hermeshouseband.com/


I


Il Divo http://www.ildivo.com/uk/node/12565

Infernal http://www.infernal.dk/

In-Grid http://www.in-grid.it/

InoRos http://www.inoros.com.pl/#

Irena Jarocka http://www.irenajarocka.pl/

Irena Santor http://www.irenasantor.pl/index1.html

Italove http://www.italove.it/

Izabela Trojanowska http://www.izabelatrojanowska.pl/


J


Jacek Silski http://www.jaceksilski.eu/

James Blunt http://www.jamesblunt.com/?loc=

James Last http://www.jameslast.com/2009/aktuelles.html

Jason Donovan http://jasondonovan.com/

Jay Delano http://www.jaydelano.eu/

Jean Michel Jarre http://www.jeanmicheljarre.com/

Jennifer Rush http://www.jennifer-rush.com/en/news/index.html

Jesika http://www.jesika.pl/

Jimmy Sommerville http://www.jimmysomerville.co.uk/

Julietta Venegas http://www.julietavenegas.net/

Julio Iglesias http://www.julioiglesias.com/

Justyna Steczkowska http://justynasteczkowska.pl/pl/glowna

K


Kapitan Nemo http://www.kapitannemo.net/main.html

Kate Bush http://www.katebush.com/home

Kate Ryan http://www.kateryan.be/

Kenny G. http://www.kennyg.com/

Kenny Loggins http://www.kennyloggins.com/

Kenny Rogers http://www.kennyrogers.com/

Khaled http://www.khaled-lesite.com/

Kobranocka http://www.kobranocka.pl/

Kombi http://www.kombii.com.pl/

Kraftwerk http://www.kraftwerk.com/

Krystyna Giżowska http://www.krystynagizowska.pl/

Krywań http://www.krywan.pl/Krywan/Krywan_-_Oficjalna_strona.html

Krzysztof Kiljański http://www.kiljanski.com.pl/

Kylie Minogue http://www.kylie.com/home/


L


Lady Pank http://www.lady-pank.com.pl/#/start

Laid Back http://www.laidback.dk/

Lana Del Rey http://www.lanadelrey.com/

Lara Fabian http://larafabian.com/

Laura Branigan http://www.laurabranigan.com/

Leonard Cohen http://www.leonardcohen.com/us/home

Lian Ross http://lianross.info/

Linda Jo Rizzo http://www.lindajorizzo.de/

Lisa Stansfield http://lisa-stansfield.com/

Limahl http://www.limahl.com/

Lionel Richie http://lionelrichie.com/

Liz Mitchell http://www.lizmitchell.com/

Lombard http://www.lombard.pl/cms/

Long & Junior http://www.longjunior.pl/

Lonstar http://www.lonstar.pl/

Los Lobos http://www.loslobos.org/site/band.shtml

Lou Bega http://www.lou-bega.com/?lang=de


M


Maanam http://www.maanam.pl/

Madonna http://www.madonna.com/

Mariah Carey http://mariahcarey.com/home

Mark Knopfler http://www.markknopfler.com/

Mark 'Oh http://www.markoh-official.de/

Marco Antonelli http://marcoantonelli.eu/#/home

Maryla Rodowicz http://www.marylarodowicz.pl/

Matthias Reim http://www.matthiasreim.net/

Max Raabe & Palast Orchester http://www.palast-orchester.de/de/

Michael Bolton http://www.michaelbolton.com/

Michael Bublé http://www.michaelbuble.com/outnow/intl

Michael Jackson http://www.michaeljackson.com/us/home

Mike Oldfield http://mikeoldfieldofficial.com/

Miko Mission http://www.mikomission.it/

Morandi http://morandi-music.com/en/news.html


N


Natalia Kukulska http://www.nataliakukulska.pl/newsy/lista

Natalia Oreiro http://www.nataliaoreiro.com/

Nelly Furtado http://www.nellyfurtado.com/

Nik Kershaw http://www.nikkershaw.net/


O


Oddział Zamknięty http://www.oddzialzamkniety.com/

OMD http://www.omd.uk.com/


P


Pachanga http://www.pachanga-music.com/

Papa Dance http://www.papad.pl/

Pat Benatar http://benatargiraldo.com/

Paul Anka http://paulanka.com/

Paul Young http://www.paul-young.com/Home.html

Paula Abdul http://www.paulaabdul.com/

Pectus http://www.pectus.com.pl/

Pentatonix http://www.ptxofficial.com/music

Perfect http://www.perfect.art.pl/

Pet Shop Boys http://www.petshopboys.co.uk/

Peter Andre http://www.peterandre.com/

Peter Kent www.peter-kent.eu/

Phil Collins http://www.philcollins.co.uk/

Pia Malo http://www.pia-malo.de/

Piotr Rubik http://www.rubik.pl/


R


Republika http://www.republika.art.pl/

Ricchi e Poveri http://www.ricchiepoveri.com/jmla/

Richard Clayderman http://www.clayderman.co.uk/

Rick Astley http://www.rickastley.co.uk/

Robbie Williams http://www.robbiewilliams.com/

Rod Stewart http://www.rodstewart.com/

Ronan Keating http://www.ronankeating.com/

Roxette http://www.roxette.se/

Ryszard Rynkowski http://www.rynkowski.art.pl/

Robert Rozmus http://www.robertrozmus.pl/?lang=PL&did=11&aid=11


S


Sabrina http://www.sabrinasalerno.com/?lang=en

Sade Adu http://www.sade.com/gb/music

Safri Duo http://www.safriduo.dk/

Samanta Fox http://www.samfox.com/

Sarah Brightman http://www.sarahbrightman.com/home

Savage http://www.savage-music.it/

Scorpions http://www.the-scorpions.com/english/

Seal http://www.seal.com/

Seweryn Krajewski http://www.sewerynkrajewski.pl/

Shakin' Dudi http://www.shakindudi.pl/

Shakin Stevens http://www.shakinstevens.com/

Soraya http://www.soraya-arnelas.es/

Spagna http://www.ivanaspagna.com/

Stan Borys http://www.stanborys.com/

Stephanie O'Hara http://www.stephanie-ohara.de/

Steve Wonder http://www.steviewonder.net/

Suzanne Vega http://www.suzannevega.com/

Sylwia Grzeszczak http://www.sylwiagrzeszczak.pl/


T


Tanita Tikaram http://www.tanita-tikaram.com/

Tarkan http://www.tarkan.com/home/

Taylor Dayne http://www.taylordayne.com/

The Baseballs http://www.thebaseballs.com/

The Lost Fingers http://www.thelostfingers.com/

The Police http://www.thepolicefile.com/home.php

Texas http://www.texas.uk.com/

Thomas Anders http://www.thomas-anders.com/

Tina Turner http://www.tinaturnerofficial.com/

Tony Carey http://www.tonycarey.com/


U


U2 http://www.u2.com/

UB 40 http://www.ub40.co.uk/

Universe http://universe.pl/new/wordpress/

Urszula http://urszula.nstrefa.pl/


V


Valerie Dore http://www.valeriedore.it/

Vaya Con Dios http://www.vayacondios.info/

Village People http://officialvillagepeople.com/


W


Wally Lopez http://wallylopez.com/

Wanda i Banda http://www.wandaibanda.pl/

Wet Wet Wet http://www.wetwetwet.co.uk/

Whitesnake http://www.whitesnake.com/


X



Y


Yazoo http://www.yazooinfo.com/


Z


Zakopower http://www.zakopower.pl/

Zayazd http://www.zayazd.pl/

Zbigniew Wodecki http://www.wodecki.pl/

Zdzisława Sośnicka http://www.sosnicka.com/

Ziyo http://www.ziyo.com.pl/index.php

Zucchero http://www.zucchero.it/eng/






temat aktualizowany na bieżąco
_________________
...życie jest zbyt krótkie, a nasz świat jest zbyt mały, aby czynić go polem walki...
 
   Podziel się na:     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




wxv.pl - załóż forum dyskusyjne za darmo




PortalRadiowy.pl - Portal o Radich PortalRadiowy.pl - Portal o Radich PortalRadiowy.pl - Portal o Radich
Pozdrowienia gg

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | - SITEMAP - forum anime